אנשי צוות של התלמוד הישראלי

מאיר יעקבסון

מייסד ועורך התלמוד הישראלי

החזון להקמת מפעל התלמוד הישראלי נרקם בביתם של מאיר וצילית יעקבסון, בעלי חברת התרופות ‘מדיסון פארמה’, לאחר שראו אצל ילדיהם את הצורך בהנגשת אוצר התלמוד לעולמם של הילדים. מתוך ההבנה הזו בדבר חשיבות יצירת כלים תכניים וחינוכיים שיסייעו בהנגשת התלמוד ובחיזוק והעצמת זהותו של הילד, התא המשפחתי והקהילה, החלו לפעול בשיתוף אנשי מאורות הדף היומי בפיתוח עלוני דף יומי לילדים, ומתוך כך התפתח מפעל התלמוד הישראלי כולו, הכולל 7 כרכים, עלונים שבועיים, סרטים, פעילות ברשתות החברתיות, השתלמויות מורים , ופעילות חינוכית וקהילתית ענפה בארץ ובחו”ל

אבי רט

מנהל חינוכי ועורך התלמוד הישראלי

סופר, מרצה, איש חינוך ותקשורת, שימש במשך שנים רבות כראש מכון ש”י ללימודי היהדות באונ’ בר אילן, וכמגיש תוכניות ברדיו ובטלוויזיה בנושאי חינוך, יהדות וחברה.

חיים פרייליכמן

יו”ר חבר הנאמנים של התלמוד הישראלי

חיים פרייליכמן שימש במשך שנים רבות מנכ”ל של מספר בנקים, במקביל עסק בקידום פעילות חינוך חסד וחברה . לאחר פרישתו מניהול הבנק קיבל על עצמו בהתנדבות לשמש כיו”ר ארגון הידידים של התלמוד הישראלי, ולתרום לפיתוח המפעל והרחבתו ברחבי הארץ והעולם.

יעקב כהן

מנהל אדמניסטרטיבי

יעקב כהן שימש במספר תפקידים בכירים בתחום המנהל והעסקים, משמש כמנהל האדמיניסטרטיבי בפרויקט התלמוד הישראלי.

ענבל הלל

רכזת פרויקטים

ענבל הלל עסקה בחינוך פורמאלי ולא פורמאלי בארץ ובחו”ל ובריכוז פעילויות חינוכיות. ענבל אחראית בפרויקט התלמוד הישראלי על ניהול המשרד וריכוז הפרויקטים, קשר עם בתי הספר והקהילות, תיאום והפעלת כל מערכות הפעילות התכניות והלוגיסטיות של התלמוד הישראלי.

גל נאור

מנהל הפרויקט בארה”ב

יזם ואיש עסקים ישראלי מתחום ההייטק שבמסגרת עבודתו המצריכה שהות בארה”ב קיבל על עצמו להוביל את הפרויקט בצפון אמריקה ולהרחיב את מעגל הלומדים והפעילים בארצות דוברות האנגלית 

יעל שולמן

רכזת הפרויקטים בארה”ב

עוסקת בפעילות ציבורית קהילתית בארצות הברית. מרכזת את פעילות התלמוד הישראלי בצפון אמריקה- יוזמת קשר עם בתי ספר, קהילות וארגונים על מנת לקדם את פרויקט התלמוד הישראלי.

To Top