אנשי צוות של התלמוד הישראלי

חיים פרייליכמן

יו"ר חבר הנאמנים של התלמוד הישראלי

חיים פרייליכמן שימש במשך שנים רבות מנכ"ל של מספר בנקים, במקביל עסק בקידום פעילות חינוך חסד וחברה . לאחר פרישתו מניהול הבנק קיבל על עצמו בהתנדבות לשמש כיו"ר ארגון הידידים של התלמוד הישראלי, ולתרום לפיתוח המפעל והרחבתו ברחבי הארץ והעולם.

צילית יעקבסון

מייסדת התלמוד הישראלי

עו"ד צילית יעקבסון היא יזמת חברתית המשמשת כיו"ר קרן צליר, היוזמת ומוציאה לפועל מיזמים חברתיים בתחומי החינוך, הרווחה התרבות והזהות היהודית. הקרן הוקמה ע"י צילית ומאיר יעקבסון. צילית היא מייסדת ומנהלת חמ"ל מדיסון אייד, שהוקם מייד עם פרוץ המלחמה יחד עם עובדות ועובדי מדיסון פארמה ומאות מתנדבים ושותפים. במסגרת פעילות החמ"ל ניתן מענה לצרכים אישיים של חיילים, תושבים מפונים, פצועים ומשפחות שהתקשו לשאת בנטל. החמ"ל רכש, ארז ושינע מאות אלפי טון של ציוד לכל חלקי הארץ, והוא עדיין ממשיך לתמוך במאמץ הלאומי כיום. קרן צליר מפעילה גם את עמותת "באנו", קהילת מתנדבים המורכבת מאנשי מקצוע וחברות מובילות בתחומים שונים המציעה תמיכה במשרתי המילואים וכוחות הביטחון, תושבי עוטף ישראל ומשפחות החטופים בנושאים אזרחיים שונים.כחלק מפעילותה הציבורית צילית גם מכהנת כיו"ר עמותת "בת מלך" המפעילה את המקלטים היחידים במגזר הדתי והחרדי לנשים נפגעות אלימות במשפחה וילדיהן, ומחוללת שינוי משמעותי ביחס הקהילה הדתית-לאומית לנושא האלימות במשפחה. כמו-כן צילית היא המייסדת של מיזם 'התלמוד הישראלי', מיזם חינוכי המנגיש ערכים יהודים וישראלים לילדים ומעודד למידה משותפת של הורים עם ילדיהם. צילית נשואה למאיר, אם לשמונה ילדים ומתגוררת בגבעת שמואל.

מאיר יעקבסון

מייסד ועורך התלמוד הישראלי

החזון להקמת מפעל התלמוד הישראלי נרקם בביתם של מאיר וצילית יעקבסון, בעלי חברת התרופות 'מדיסון פארמה', לאחר שראו אצל ילדיהם את הצורך בהנגשת אוצר התלמוד לעולמם של הילדים. מתוך ההבנה הזו בדבר חשיבות יצירת כלים תכניים וחינוכיים שיסייעו בהנגשת התלמוד ובחיזוק והעצמת זהותו של הילד, התא המשפחתי והקהילה, החלו לפעול בשיתוף אנשי מאורות הדף היומי בפיתוח עלוני דף יומי לילדים, ומתוך כך התפתח מפעל התלמוד הישראלי כולו, הכולל 7 כרכים, עלונים שבועיים, סרטים, פעילות ברשתות החברתיות, השתלמויות מורים , ופעילות חינוכית וקהילתית ענפה בארץ ובחו"ל

יעקב כהן

מנהל אדמניסטרטיבי

יעקב כהן שימש במספר תפקידים בכירים בתחום המנהל והעסקים, משמש כמנהל האדמיניסטרטיבי בפרויקט התלמוד הישראלי.

ענבל הלל

מנהלת פרויקט

ענבל הלל עסקה בחינוך פורמאלי ולא פורמאלי בארץ ובחו"ל ובריכוז פעילויות חינוכיות. ענבל אחראית בפרויקט התלמוד הישראלי על ניהול המשרד וריכוז הפרויקטים, קשר עם בתי הספר והקהילות, תיאום והפעלת כל מערכות הפעילות התכניות והלוגיסטיות של התלמוד הישראלי.

אבי רט

מנהל חינוכי ועורך התלמוד הישראלי

סופר, מרצה, איש חינוך ותקשורת, שימש במשך שנים רבות כראש מכון ש"י ללימודי היהדות באונ' בר אילן, וכמגיש תוכניות ברדיו ובטלוויזיה בנושאי חינוך, יהדות וחברה.

יעל שולמן

רכזת הפרויקטים בארה"ב

עוסקת בפעילות ציבורית קהילתית בארצות הברית. מרכזת את פעילות התלמוד הישראלי בצפון אמריקה- יוזמת קשר עם בתי ספר, קהילות וארגונים על מנת לקדם את פרויקט התלמוד הישראלי.

גל נאור

מנהל הפרויקט בארה"ב

יזם ואיש עסקים ישראלי מתחום ההייטק שבמסגרת עבודתו המצריכה שהות בארה"ב קיבל על עצמו להוביל את הפרויקט בצפון אמריקה ולהרחיב את מעגל הלומדים והפעילים בארצות דוברות האנגלית 

To Top